Ада Роговцева і “кіборг” Євген Жуков знялися в кліпі на пронизливу та емоційну пісню гурту KOZAK SYSTEM

Гурт KOZAK SYSTEM випустила нову пронизливу та емоційну пісню про наш час «Як відгримить війна». Слова пісні написав поет Микола Бровченко.

Режисер Вікторія Квітка та його команда хотіли зняти історію про музиканта, який повернувся з війни до матерi додому. Матiр грає легендарна актриса Ада Роговцева. Також героїв супроводжує начальник Департаменту патрульної поліції Національної поліції України Євген Жуков Позивний Маршал, він на відео проводжає героїв на фронт.

Фронтмен KOZAK SYSTEM Іван Леньо каже: «Цю пісню було написано за кілька років до вторгнення рф. Мені сподобалися слова геніального поета Миколи Бровченка, і я написав пісню. Навіть зараз, через сім місяців після початку війни, це може бути передчасним. Ми хочемо, щоб ця війна закінчилася нашою перемогою і щоб усі ми повернулися неушкодженими до тих, хто на нас чекає. Але війна ще триває. Таким чином, пісня є ознакою того, що рано чи пізно ми повернемося до наших матерів».

Для кожного з музикантів та головних героїв музичних кліпів війна – це особиста історія. Іван Леньо був членом Київської охоронної міліції під керівництвом Євгена Жукова від початку масштабного вторгнення військ рф. Ада Роговцева проводила свого старшого онука на фронт та відкрила свій будинок для терооборони від початку війни. Інші члени гурту є активними волонтерами і часто виступають із концертами на публічній сцені.

Нагадаємо, з травня по вересень 2022 року KOZAK SYSTEM провела близько 40 благодійних концертів у містах України, Польщі, Німеччини та Чехії, доставивши на лінію фронту 13 дронів Mavic 3 та кілька транспортних засобів.

Понравился пост? - тогда Жми Поделиться, порадуй своих друзей!