Арестовича звільнено з Офісу президента, чи буде епічне повернення ?

Учора у соціальних мережах з’явилася інформація, що Арестович написав заяву на звільнення. Незабаром цю заяву було підтвердженно речником Володимира Зеленського.

Олексія Арестовича було звільненно з посади радника Офісу президента України, чим було задоволено його особисте прохання.

Марія Вітушок -керівниця Апарату Офісу президента України, власноруч підписала заяву про звільнення Арестовича.
Олексій Арестович виявив бажання звільнитися з посади 17 січня, після своїх необережних слів про трагедію, що сталася з багатоквартирним будинком у Дніпрі. Він заявив, що допустив помилку, тому хоче вирішення питання цивілізованим шляхом.

У багатьох ЗМІ одразу виникло питання, як можна злільнити людину, яка навіть не була у штаті.

Наказ про звільнення Олексія Арестовича оформленно ось так: «звільнити Олексія Арестовича від виконання обов’язків радника Офісу президента, в дужках – поза штатом», – сказав речник Зеленського.

Речник президента Нікіфоров на запитання, яким чином можна звільнити людину, яка офіційно не було зараховано до штату, він відповів: «Я не готовий вдаватися в юридичні деталі, але навіть поза штатом людина була якось оформлена».

Що ж до самої скандальної промови Олексія, то після атаки багатоквартирного будинку в Дніпрі, Арестович заявив, що на будинок впали уламки ракети, яку збили протипровітряні сили України, які після збиття вибухнули.

Керівництво Повітряних сил України спростували його слова та заявили, що нажаль на сьогодні Україна немає жодної можливості та жодного спорядження, щоб збивати ракети такого типу.

Понравился пост? - тогда Жми Поделиться, порадуй своих друзей!