«Квіти завжди знаходять спосіб розквітнути, навіть у найважчі часи…»: Дружина Дмитра Комарова замилувала мережу патріотичними фотографіями

Відома модель опублікувала яскраві фотографії посеред Києва з патріотичним підтекстом.

Олександра Кучеренко — популярна українська модель та телеведуча, дружина Дмитра Комарова зі «Світу на виворіт», від початку війни не покидала Київ і нині майже нічого нового не публікує в Instagram. І все ж таки вона вирішила зв’язатися зі своїми шанувальниками, розмістивши патріотичні фотографії зроблені у центрі Києва.

На нових світлинах Олександра позує біля своїх улюблених місць в українській столиці. На ній були незвичайні білі сорочки з вишивкою ручної роботи. На одній із фотографій модель тримає червону калину, дані елементи зображені і на кофтині дівчини.

Також були світлини з соняшниками, маками, колосками та мапою України, відповідно до вишивки на сорочках.

У підписі до публікації Кучеренко описує свої почуття: «Я подумала: «Я люблю Київ. Я не була ніде з початку війни, але за останні п’ять місяців я бачила Київ по-різному: дуже пустельним, сповненим диму від вибухів, квітучим холодною весною, наляканим сиренами, але спраглим до життя. Квіти завжди знаходять спосіб розквітнути, навіть у найважчі часи. Коли йде війна і всі переживають скрутні часи, нам дуже хочеться знайти привід для радості. І в ці моменти я пишаюсь українцями, які знаходять натхнення для створення таких унікальних речей, як от ця сорочка. Я з радістю одягла цю дуже гарну річ та рекомендую її всім. Я почуваюся чудово, коли ношу український одяг.»

Нагадуємо, Олександра Кучеренко в воєнні часи допомагає дітям-сиротам, які втратили батьків через війну. Для цього вона співпрацює з благодійним фондом.

Понравился пост? - тогда Жми Поделиться, порадуй своих друзей!