Мама бійця з Луцька віддала мільйон на ЗСУ з компенсації, яку отримала від держави

Мати загиблого з Луцьку військовослужбовця передала 1 мільйон гривень українській армії з  компенсації за смерть сина. Жінка навіть не знала, що її син перебуває в армії та була переконана, що він — волонтер.

Мати загиблого військовослужбовця пожертвувала Збройним силам України мільйон гривень у зв’язку із загибеллю сина на війні.

Жінка була родом з Луцька і не захотіла назвати своє ім’я. Вона повідомила, що не знала про те, що її син пішов на війну і що він пішов на війну добровольцем.

Наша героїня оголосила на День Святого Миколая, що пожертвує гроші на придбання необхідних армії речей. Сина звали Микола Миколайович.

На зібрані кошти було придбано три безпілотники з тепловізорами, три ноутбуки та зарядні станції, які вже доставлені до Бахмута.

Бійці, які привезли все це на фронт, запевнили, що після поїздки на Донеччину обов’язково поїдуть до матері бійця і подякують їй особисто. Вона говорила, що отримала компенсацию за втрату сина й хоче віддати ці гроші. «Я в цій ситуації з 2014 року і я, чесно кажучи, приголомшений, тому що за вісім років я не бачив маму, яка втратила сина, але щиро хоче допомоги і розуміє, що вона робить», — каже волонтер «Фартовий».

Солдати на передовій записали для жінки відео з подякою.

Понравился пост? - тогда Жми Поделиться, порадуй своих друзей!