Не можеш вивчити мову, отримуй справку «дурника»: лідер «Воплі Відоплясова» Скрипка зробив жорстку заяву

Якщо ви не можете вивчити мову, вас слід атестувати як «ідіота»: різкі коментарі Скрипки, лідера «Воплі Відоплясова. Олег Скрипка, відомий музикант і лідер гурту «Воплі Відоплясова», у різких тонах висловився про проблему мови в Україні.

Фронтмен пояснив, чому свідомо перейшов на українську мову, попри те, що він народився у Росії.

«Причина, через яку я це зробив, дуже проста. Я їздив до Франції, не знаючи французької мови. А у Франції я швидко зрозумів, що без французької мови шанси жити у французькому суспільстві дорівнюють нулю. Просто нуль! Минуло два місяці, перш ніж я зміг спілкуватися французькою мовою. Два місяці для французів, чотири місяці для людей з низьким IQ і два місяці для людей, які не є вівцями. Усі українці, які виїжджають за кордон, дуже добре розмовляють національною мовою, тому що від цього нікуди не подітися», — каже Олег Скрипка.

Музикант підкреслив, що саме французи допомогли йому зрозуміти, що, по-перше, мова — це не так складно, а по-друге, це питання національного виживання. За словами лідера «Воплі Відоплясова», національний патріотизм у Франції починається з мови, потім йдуть звички до національних продуктів — літератури, музики, автомобілів, вина тощо.

«Для українців усе навпаки. Тому ми маємо усвідомити, що нас готували як овець на заклання. Ми справді були підготовлені до того, щоб бути вбитими у 2022 році або стати черговими частинами недоімперії. Ми довго готувалися до цього. Ось чому це питання викликає національний спротив — я говорив про це 10 років тому, як важлива мова. А якщо людина не може вивчити рідну мову, значить, у неї низький IQ, що, своєю чергою, означає, що вона не може обіймати посади та мати право голосувати за президента. Якщо людина — баран, як вона може це робити? За якого гаранта вона голосуватиме? Якщо ти не можеш вивчити мову, ти отримуєш довідку «ідіот», ось і все», — продовжує Скрипка.

Понравился пост? - тогда Жми Поделиться, порадуй своих друзей!