Перший у світі кліп на тепловізор: український артист сколихнув мережу чутливим відео

Український співак Сашко Чемеров став першою у світі людиною, яка зняла відеокліп, використовуючи лише інфрачервону камеру: у кліпі на пісню «Замість мене» музикант хотів показати, що всі ми зараз під прицілом.

Війна в Україні творить нову реальність. Багато артистів тепер вважають недоречним знімати музичні кліпи. Але 40-річний Сашко Чемеров вигадав, як зробити його глибоким та актуальним. Тому він записав усі кадри за допомогою тепловізору.

Автор ідеї талановитий українськомовний кліпмейкер Гоша Винокуров. Цим унікальним відео він просував нову пісню Сашка Чемерова «Замість мене». Відео було знято у Львові, де тепловізор музикант позичив у бійців полку «Азов».

Це унікальна відеоробота. Ніхто ще не знімав кліп інфрачервоною камерою.
Пісня висловлює надію та констатує факти. Стиль — безумовно романтичний гранж. Картинка ідентично передає настрій пісні, а концепція ясно показує, що всі ми під прицілом, ми всі в небезпеці, — написав Саша Чемеров на Instagram.

Цікаво, що це перший реліз, в якому Сашко не є автором треку. Автором тексту і музики для нього став саунд-продюсер Олександр Філоненко з Києва.

Реакція інтернету на музичне відео, зняте інфрачервоною камерою:
«Це чудова ідея!», «Пісня чудова!», «І історія, і зображення реалістичні. Це звучить так, ніби ви вперше відкриваєте вкладку на збірці гранжу і думаєте: «Гей, я живий, я повернувся з новим почуттям», «Оригінально, мені подобається», «Це неймовірно. Це чудова ідея для музичного кліпу», «Дякую, що зробили великий внесок у цю історію»,
«Цікавий варіант, мені подобається», «Мурашки бігають по тілу! Цього достатньо, щоб я розплакався. Дякую за цю пісню, за цю глибину. Ми страждатимемо від цього болю завжди і вже ніколи не будемо такими як раніше», «Це крута пісня! Вітаю, повторюю»,
«Душевна душа. Супер».

Понравился пост? - тогда Жми Поделиться, порадуй своих друзей!