Популярний телеведучий Олександр Педан розповів де буде начатись його донька-випускниця

Олександр Педан – популярний телеведучий та батько дочки-випускниці каже, що нелегко самостйно прийняти правильне рішення у 17 років і що це не так просто зробити під час війни. В інтерв’ю він зізнався, що не є прихильником іноземних університетів і пояснив чому зараз важливо підтримувати освіту в Україні.

Олександр переконаний, що абітурієнти мають самі обирати свій шлях, а батьки мають шанувати це.

«Мої страждання як батька, чия дочка абітурієнтка, збігаються з болем 90% українців з дітьми, яким треба вступати. Важко куди-небудь виїхати або отримати інформацію. А молодь йде туди, де ближче до будинку, де дешевше, де престижно і модно, де вчилися цілі династії. Це несправедливо. З цієї миті студенти повинні самі вибирати свій шлях», — говорить Олександр.

17-річна дочка Олександра Валерія ще не визначилася з вибором університету. Єдине, що вона знає напевно — це те, що вона хоче вчитися в Україні.

«Я сів з Лерою і ми поговорили про це. Це було її рішення. Ми намагалися не давити на неї. Батьки не повинні чинити тиск на своїх дітей. Але вона вирішила вчитися в Україні», — розповідає телеведучий.

Дбайливий батько переконаний, що українські університети як ніколи потребують допомоги. Вищi навчальнi заклади Украiни навіть в евакуйованих Маріуполі, Херсоні та Харкові продовжують працювати. Він і його донька також запустили УнiверTech — проект про українські університети. Ідея існувала ще до війни, а зйомки проходили задовго до масштабного вторгнення. Проте сьогодні цей проект набув абсолютно нового значення.

«Ми хотіли познайомитися з університетами до вступних іспитів, тому я узяв Леру в тур по українських ВНЗ. Це відкриває усю «кухню» освіти — Лерi як студентці, а мені як батьку. Врешті-решт, є дві точки зору», — говорить ведучий.

Освітній тур УнiверTech Олександра Педана переконав його в тому, що українські університети можуть конкурувати із закордонними, а в деяких випадках і перевершувати їх. Тому сьогодні важливо, щоб молоді люди знали про це і вибирали українське.

«Дуже небагато молодих людей повертаються додому після навчання за кордоном. І нам потрібна інтелектуальна еліта майбутнього. Нам потрібні діти, які виросли під час війни, знають увесь біль, які є патріотами та відновлюватимуть свою країну. Нам треба відновити і це. Ми Україну відновлюватимемо, а з допомогою молодого покоління вона зросте. Ось чому ми повинні боротися за усіх наших студентів», — підсумував Педан.

Понравился пост? - тогда Жми Поделиться, порадуй своих друзей!