Стало відомо, чому Могилевська не хоче їхати з України – «Дала обіцянку…»

47-річна Могилевська розповіла, чому вона не хоче їхати з України,-«Тому що я обіцяла»…

Українська співачка Наталя Могилевська, яка нещодавно розповіла про свого покритого таємницею чоловіка, пояснила, чому вона не хоче їхати з України.

Зірка не була за кордоном з 24 лютого і весь цей час залишалася в Україні. Про це вона сказала в програмі «Як справи» з Григорієм Решетником. За його словами, це було усвідомлене рішення. Могилевська спробувала використати приклад весілля, щоб допомогти глядачам зрозуміти. У ролі «чоловіка» виступають її шанувальники та українська громадськість.

«Коли ми виходимо заміж, ми беремо на себе зобов’язання. Ми разом пройдемо через усі радощі, болі та проблеми. Будуть сльози. Значить, якщо в мого чоловіка проблеми, якщо йде війна, я маю його кинути? Я даю тут концерти вже 25 років. Люди приходили до мене, була спільна любов, і в мене було щасливе життя. Якщо щось піде не так, як я можу взяти все і кинути їх? Коли вас люблять, ви даєте обіцянку залишатися поруч і в горі, і в радості», — поділилася зірка.

Нагадаємо, Наталя також нещодавно розповіла про таємничого коханого, який намагався залицятися до неї ще 20 років тому.

«Він сильна людина. До речі, ми знаємо один одного вже 20 років, і я хочу відкрити вам один секрет. Він намагався почати якісь стосунки… Ми одне одному подобалися… Але це було неможливо, тому що він був дуже суворий до поведінки жінок, йому потрібна була сім’янинка, а в мене була на першому місці кар’єра», — каже Могилевська.

Понравился пост? - тогда Жми Поделиться, порадуй своих друзей!