Тіна Кароль відреагувала на слова Христини Соловій, яка розкритикувала її творчість

Тіна Кароль відреагувала на критику Христини Соловій на адресу її творчості.

Співачка не залишила без уваги такі заяви. Тіна Кароль відреагувала на слова Христини Соловій про те, що її найпопулярніші релізи — це виключно пісні російською мовою.

Кароль відповіла негайно. Співачка розмістила фрагмент відео у своєму фотоблозі, в якому Христина розкритикувала її роботу. Тіна не говорила і тільки додала два маленькі смайлики, посмішку і сміх, зі сльозами на очах.

«Все буде добре», — написала Кароль у підписі до відео і додала заспокійливий емодзi, у якому вона масажує голову, щоб не нервувати.

Зазначимо, Христина Соловій нещодавно прокоментувала творчість співачки Тіни Кароль. Артистка заявила, що не може пригадати жодної української пісні співачки, яка б мала на неї вплив. Також додала, що всі хіти Кароль — це російська музика.

Нагадаємо, Христина Соловій — українська виконавиця, авторка пісень і музикантка. Її дебютний музичний кліп «Тримай» мав справжній успіх. Він став одним із найпопулярніших україномовних музичних кліпів на YouTube із понад 20 мільйонами переглядів і посів друге місце в категорії «Культура і музика» на премії YUNA-2016. Це була перша виконавиця, яку продюсує Святослав Вакарчук.

Понравился пост? - тогда Жми Поделиться, порадуй своих друзей!