Як правильно обирати жіночі парфуми?

Багато відомих парфумерів світу стверджують — свій аромат вибирає не жінка, а її настрій. У кожної леді на туалетному столику є кілька парфумерних продуктів, різних за своїм ароматом, і кожен день перед нею стоїть вибір — який з ароматів використати саме сьогодні. Найпростіший спосіб — дозволити своєму настрою вирішувати, яка композиція буде супроводжувати протягом дня.

Жіночі парфуми можна вибирати так само, як і сукню, — за внутрішніми відчуттями. Але у випадку з одягом представниці прекрасної статі намагаються складати образ із тих речей, що гармонують за типом тканини, малюнком, кольором. Щось подібне відбувається і з парфумами, адже якщо віддати перевагу занадто контрастному аромату, у оточуючих може виникнути дисонанс між візуальним іміджем і відчутним шлейфом.

Прості правила вибору жіночих парфумів

Коко Шанель колись сказала, що у жінок немає майбутнього, якщо вони не використовують туалетну воду. Тому дівчатам дуже важливо розібратися в тому, як правильно вибрати ідеальний аромат, враховуючи свій вік і стиль одягу, а також сезон, час доби і привід застосування. Підбір парфуму зовсім не схожий зі щоденною покупкою продуктів в найближчому магазині: купуючи парфуми, прекрасні дами визначають, як суспільство буде їх сприймати і які емоції у людей залишить за собою ароматний шлейф.

Відомий дизайнер і парфумер Ральф Лорен вважає, що на Землі має бути стільки різних духів, скільки в світі є жінок. І справді, в наш час існує величезний асортимент парфумерної продукції, і він постійно поповнюється новими найменуваннями. Серед всіх цих пахощів точно знайдеться підходящий аромат, який ідеально підкреслить індивідуальність, — потрібно тільки вміти шукати.

У світі є жінки з різним поглядом на парфюм:

  • для одних запах — це щось постійне, як стиль одягу. Такі дами вибирають свій аромат один раз у житті і більше ніколи не змінюють;
  • для інших парфумована вода — це мода, яка завжди не постійна і мінлива. Список флаконів у таких леді може налічувати цілу колекцію ароматів, які займають весь туалетний столик. Для кожного флакона існує своє особливе місце.

Звичайно, у кожної дівчини є своя техніка пошуку духів, але йти власною дорогою завжди дуже складно, і не треба «винаходити велосипед» — в світі вже є перевірені способи підбору туалетної води.

Критерії, на які треба звернути увагу, підбираючи парфуми:

  • найменування. Воно багато розповість про стійкість. Одеколон тримається на тілі дуже короткий час — від 1 до 2 годин, туалетна вода зберігає свій аромат трохи довше — від 2 до 3 годин. Парфумована вода містить більш високу концентрацію ароматних поєднань, тому тримається до 4 годин. Парфуми тримаються до 6 годин;
  • категорія. Розрізняють три категорії парфумів. Залежно від того, до якої з них відноситься продукт, залежать його склад і вартість. Туалетна вода категорії В виробляється на 90% з синтетичних матеріалів, в її складі доля витяжок із рослинної сировини мінімальна. У більшості випадків це репродукції ароматів відомих брендів, але з низьким рівнем стійкості. Головна перевага такої парфумерної води — низька вартість. Парфум категорії А практично повністю складається з сировини натурального походження, синтетичні матеріали до її складу додають тільки для того, щоб збільшити показники стійкості. Продукти категорії «люкс» вважаються найякіснішими. В них містяться тільки натуральні природні компоненти. Такі композиції абсолютно безпечні, стійкі, унікальні, але дуже дорогі;
  • склад. Хоча парфуми відносять до найбільш концентрованої продукції в парфумерній промисловості, кожна ароматична комбінація відчувається різний проміжок часу. Наприклад, цитрусові і водні запахи зберігаються до 6 годин, квіткові і фруктові акорди — до 8, шипрові і шкіряні аромати — до 12.

Ще один важливий критерій вибору — довжина аромату та його складова. Для роботи в тісному приміщенні ідеально підходять парфуми, які відчуваються лише на короткій відстані. Якщо жінка планує перебувати в просторому приміщенні, то може сміливо вибирати аромат, який можна оцінити з відстані 1–1,5 метра. Жінки, у яких є власний кабінет, мають повне право використовувати продукт, який поширюється більш ніж на 2 метри.

Понравился пост? - тогда Жми Поделиться, порадуй своих друзей!