«Яка гарна посмішка…»: Хто ховається за маскою танцівника гурту Kalush Orchestra?

Гурт Kalush Orchestra, який переміг на «Євробаченні-2022» став відомим на весь світ.
Яскравою частиною виступу був брейкданс танцівника гурту — МС КилимМена.

Відомо, що постійний учасник МС КилимМен з початку російського вторгнення на територію України приєднався до лав територіальної оборони ЗСУ. Він захищає мешканців Києва. Родзинка цього артиста — костюм у вигляді килима, що приховує все тіло та обличчя.

У зв’язку з війною КилимМен не зміг виїхати з України до Італії. Тож на час Євробачення-2022 його замінив інший брейкдансер. Фанам дуже цікаво дізнатися, хто ховався під маскою.

Давайте разом дізнаємося, як насправді виглядає танцівник.

Харизматичного бі-боя звати Влад Курочка. Йому 23 роки. Танцівник із Коломиї. Артист займається танцями близько 12 років.

Юнак говорить, що в дитинстві над його прізвищем сміялися, але все змінилося у 2017 році. Влад став учасником 9 сезону шоу «Танцюють всі» та дійшов до суперфіналу. Судді тоді оцінили його вміння на срібну медаль. Після участі в популярному шоу наш герой продовжив вдосконалюватися в танцях та передавати свої знання та вміння: навчати талановитих дітей, що цікавляться таким же видом танців. У 2018 році він отримав перемогу в змаганнях на De La Foame La Faima в місті Брашов в Румунії, а повернувшись в Україну, почав займатися блогінгом.

Тим часом шанувальниці не зволікають і пишуть Владу у коментарях багато компліментів: «Найкраще для українок і для мене теж», «Красень», «Неймовірний», «Яка гарна посмішка».

Популярність талановитого та красивого бі-боя дуже швидко росте. На його сторінку в соціальних мережах вже підписалося 30 тис. людей. Влад на там часто публікує свої фотографії в складних танцювальних позах та яскравих образах.

Нагадаємо, Олег Псюк — лідер Kalush Orchestra розповів, як мама відреагувала на перемогу на «Євробаченні». Реакція мами Стефанії, коли вона почула, що її син переміг у конкурсі, була безцінною. Мама Олега пишається своїм сином і тим, що він досягнув таких висот.

Понравился пост? - тогда Жми Поделиться, порадуй своих друзей!